2 Mart 2017 Perşembe

EYÜP SULTAN CAMİİSİNDEYDİK
Bugün 2 Mart Perşembe.

 Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırırmış. Mart geldi bahar da geliyor diye sevinirken havalar hala çok soğuk😒 Ama tabii ki gezmelere engel değil😇.

Yine ansızın plan yapılmadan tamamlanmış bir gezi oldu bugün yaptıklarımı düşününce. Eyüp'e geçtik ve Eyüp Sultan Camii'yi ziyaret ettik. İstanbul'un her köşesi mi tarih kokar. Aslında ülkenizin bütünn şehirleri güzel ve değerli✨.

Maneviyatı yüksek olan ilçeleri daha çok seviyorum. Huzurlu,mutlu hissettiriyor. İnsanlar yardımsever ve güleryüzlü. Bugün biir sürü tontiş tontiş dedelerle nineler gördüm. Acaba bir gün bende o kadar tontiş bir nine olacak mıyım🙈.

Sözün özü soğuk ama içimi ısıtan bir gündü bugün.

*Bu arada Kore'den hediyem geldi.Gümrüğe de takılmış,neyse ki geçmeyi başarmış😂. En kısa zamanda paylaşmak istiyorum sizlerle😇😍.
4 yorum:

 1. Keyifli gezmeleer :) Bol bol gezin ^_^

  YanıtlaSil
 2. ay baksanaaa madem oraya gittin hemen yanında eyüp sultan mezarlığı var orda ünlü yazarların mezarları var bir de mezarın içinden pier lotiye çıkılıyor yürüyerek, sonra da teleferikle iniliyor.

  baksanaa, eyüp sultana çok yakın şey var ordan otobüsle çok yakın veya eminönünden gidersen otobüsle çok yakın, balat, nefis nefis valla, gitsenee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pier Loti'ye gitmeyi çook istiyoruum bahara düşünüyorum inşallah bakalımm :)
   Balatı'da duyduğum iyi oldu,teşekkür ederim ki ^-^

   Sil

 

BİRPEMBESEVER