13 Temmuz 2017 Perşembe

MALEZYALI ARKADAŞIMIN DOĞUM GÜNÜ


Bugün özel bir gün. Yaklaşık üç yıldan beri mektuplaştığım Malezyalı arkadaşım Nana'nın doğum günü.  İkimizde farklı ülkelerde yaşasak da birbirimizi yüz yüze göremiyor,konuşamıyor olsak da üç yıldır mektuplarımızla veya mesaj üzerinden konuşur sohbet ederiz.

Sabah uyandığımda bir doğum günü mesajımı gönderdim onun için. Aslında çoktan mektubu ve doğum günü kartı hazır ama İstanbul'dayken hediyesini gönderemedim. Şu an da başka bir ilde olduğum için dönüşümde göndermeyi düşünüyorum.

İyi ki  tanımışım Nana gibi bir kişiyi. Çok sevecen,düşünceli,cana yakın,tatlı mı talı bir arkadaş o. Hatta çoğu kez birbirimize kız kardeşim diye de hitap ettiğimiz olur. İyi günlerimizi paylaşmamızın yanı sıra zaman zaman birbirimizin dert ortağı olduğumuz günler oldu. Hepsi iyi ki olmuş. En uzun soluklu mektup arkadaşlarımdan biri Malezyalı arkadaşım. Hep bir hayalimiz var. O, İstanbul'a gelmeyi ve benimle tanışmayı,vakit geçirmeyi istiyor. Benimde bir hayalim var elbette. Malezya'ya gidip onunla tanışmak ve vakit geçirmek gibi. 

Belki bir gün yeni bir yaş gününü birlikte yan yana kutlarız Nana. Doğum günün kutlu olsun! 

Selamat Hari Lahir!!


2 yorum:

  1. ay kutlarsınız tabii birlikteee, malezya çok ucuz bi yermiş yaa gidersiin :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İlk gitmeyi istediğim ülke Malezya. Sanırım arkadaşımın orda olması en büyük etken :)

      Sil

 

BİRPEMBESEVER