31 Ocak 2016 Pazar

ONE MORE HAPPY ENDING - KORE DİZİSİ İZLİYORUM

   

Bu dizi için bu yılın en çok ses getirecek komedi dalındaki dizisi diyebilirim.


Dizi daha ilk bölümden farklılığını ve oyuncuların rollerine bürünüp sergilediği muhteşem oyunculuklarıyla sizi kendisine bağlayacak. Bu diziye başlayanlara şimdiden şunu diyebilirim ki: BU DİZİ SİZİ ÇOK GÜLDERECEK.


Dizinin konusu şöyle: Evlenmiş kişilerin evliliklerinde başarısız olup boşanmalarını ve tekrar evlenmek isteyenlerin hikayelerinin komik ve eğlenceli şekilde anlatımıyla karşımıza çıkıyor.

 Han Mi Mo; başarısız olan evliliklerden dolayı yeniden evlenmek isteyenlere danışmanlık hizmeti veren, müracat eden kişilere uygun ve istenilen özelliklerde eş adayı bulan, temsilci olarak görev yapmaktadır. Güzel bir görünüme sahiptir ve gençliğinde ''Angels'' adlı idol grubunun üyesiydi. Ayrıca başından bir başarısız evlilik geçmiştir. Grupları unutulup ününü kaybetmiş olsa da Angels üyesi olan arkadaşlarıyla(Sandara Park dışında) eskisi kadar çok yakındır. Angels grubunun klibini izlemek için tık tık.

Song Soo Hyuk; bir dedikodu muhabirliği yapmaktadır. Başından başarısız bir evlilik geçen Song Soo Hyuk'un 11 yaşında bir oğlu vardır. O da eşinden boşanmıştır.Han Mi Mo ile ilkokul arkadaşlarıdır. Dizi de başlarından geçen talihsiz bir olay yüzünden yolları kesişecektir ve birbirlerini tanıyacaklardır.

Goo Hae Joon; hastanede çalışan bir doktordur. Sun Soo Hyuk ile çok yakın arkadaşlardır. 

Dizi dördüncü bölümüyle devam ediyor. Muhtemelen bu üç kişi arasında komedi tadında bir aşk üçgeni yaşanacağı benziyor. Ayrıca diziye Sandara Park'ın konuk oyuncu olması ayrı bir renk katmış :) Öyleyse keyifli seyirler^^


FRAGMAN İÇİN6 yorum:

 1. Ayy bu diziyi de çok merak ediyorum, nasıl es geçtim bilmem gerçi yeni ama aklımdaydı en azından oyuncularını biliyordum, dizi ismi aklıma gelmemişti :)

  YanıtlaSil
 2. Ayy bu diziyi de çok merak ediyorum, nasıl es geçtim bilmem gerçi yeni ama aklımdaydı en azından oyuncularını biliyordum, dizi ismi aklıma gelmemişti :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu diziyi de izlemeni öneririm. Çok eğlenceli ve komik bir dizi. Gülmen için garanti verebilirim kkk

   Sil
  2. jung kyung ho favorilerim arasından kaçmaz tabikisi ;)
   Gülmek yakışır :)))

   Sil
 3. Ne zaman izlerim bilmiyorum ama bir gün izleyeceğim o kesin :)
  Bu arada sizi mimledim.Göz atarsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok komik bir dramaydı hatırladığım kadarıyla :)
   Aaa öyle mii,hemen bakıyorum yazınaa :) ^-^

   Sil

 

BİRPEMBESEVER