13 Aralık 2017 Çarşamba

ÇEKİLİŞİ KAZANANLARKasım ayında bir çekiliş düzenlemiştim. 
Sevgili okurlarım da buna ortak oldular. Katılmak isteyenler yorum bırakmışlardı. Bu çekilişle sizlere Koreli arkadaşımdan gelen abur cuburları gönderecektim. Üstelik dahası da vardı. Çekilişi kazanan bir değil iki talihli olacaktı, oldu da! 😊Göndereceğim abur cuburları eşit olacak şekilde iki kategoriye ayırmıştım. Mektuplaşmayı sevince, arkadaşlarımdan gelen ürünleri sizlerle de bu çekiliş aracılığı ile paylaşmayı istedim. Çünkü inanıyorum ki, bir insanın mutluluğu da paylaştıkça çoğalıyor. Gelelim çekilişi kazanan talihlilerin isimlerini açıklamaya.

Bloglarını severek okuduğum HER TELDEN ŞEF ve ESSEVE RIN'i tebrik ediyorum. 😊

Bana mail üzerinden ulaşmalarını rica ediyorum.
 Başka bir çekilişte daha görüşeceğiz yakında! 🙋

10 yorum:

 1. 'Yok yaa bana çıkmaz zaten' diyerek açtım, okudum. Önce anlamamışım tekrar okudum :D Hem çok sevindim hem de çok şaşırdımm! Koşarak iletişime geçiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Yaaa kendim kazanmış kadar sevindim ikisi de çok sevdiğim bloggerlar, canlarım benim güle güle yiyip yerken video çeksinler :).

  YanıtlaSil
 3. Esseve Rin takip ettiğim ve çok sevdiğim bir arkadaşım. Onun kazanmasına çok sevindim. İkisi de iyi günlerde tüketsin :-)

  YanıtlaSil
 4. Ya inanır mısın sanki içime doğdu :D Üzerinde Bogum'un olduğu çikolatayı nasıl istemişsem artık :D Çoook teşekkürler gerçekten çok mutlu oldum😻

  YanıtlaSil
 5. Aa onlar adina sevindim ama kendime adima üzldm sanki :) afiyetle göçürsünler :)

  YanıtlaSil

 

BİRPEMBESEVER