26 Şubat 2016 Cuma

UMMAN'DAN MEKTUP ARKADAŞIM
Aslında bizim dostluğumuz için mektup arkadaşlığı ile başlandı denemez.Sosyal medyada birbirimizi takip eder,resimlerimizi beğenir,yorum atardık. Meaad,benim Umman'dan arkadaşım.
İstanbul hayranıdır. Türkiye'yi çok sever.Kış mevsimini hiç yaşayamadığı için çok merak eder durur.Ben de bu kış ona bol bol kar resimleri gönderdim İstanbul temalı.:) Çok beğenmişti. Temnnim inşallah bir gün yüz yüze tanışma yönünde.Çünkü benim için bir kız kardeş gibi Meaad,çok severim onu ^^Bir gün bana mesaj atmış,attığı mesaj da mektup gönderme teklifinde bulunmuştu.Aslında biraz şaşırdım ve mutlu olmuştum.Şaşkınlığım ise arap ülkelerinden mektup arkadaşları bulmanın zor olduğu yönünde.Yani benim içinde bir ilk olacaktı ^^ Meaad'ın mesajına gelecek olursak mektup gönderme teklifinde bulunmuştu demiştim. Tabii ki kabul ettim :) Birbirimize adreslerimizi vererek en kısa zamanda ilk benim ona göndereceğimi söyledim. Gönderdiğim paketim eline ulaşmış :) Biraz aceleye gelse de çok beğenmiş gönderdiklerimi,haliyle bende çok mutlu oldum ^-^


Herkese mutlu haftasonlarıı!!
7 yorum:

  1. Küçüklüğümden beri özendiğim ama bir türlü nasip olmayan durum :( Mektup arkadaşım olmadı maalaesef ama seni çok tebrik ederim :)

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok güzel bu mektup arkadaşı meselesi bayıldım !! Bir de hangouts'a bakarmısın ?

    YanıtlaSil

 

BİRPEMBESEVER