7 Şubat 2018 Çarşamba

A HARD DAY

Birçok farklı dalda ödül almış filmin türü aksiyon ve gizem. İzlerken olayların akışı sırasında insana vay be dedirten hadiseler yaşanıyor filmde. Gerçekten de gizem ve aksiyon sahnelerinin hakkı fazlasıyla verilmiş. Zaten filmin, bir sürü ödülü kapmasından da anlaşılıyor.

Olaylar bir dedektifin etrafında gerçekleşiyor. Bu dedektifin bir gün annesi ölür. Ve her şey cenaze töreninin olduğu gece başlar. Annesinin cenazesine gelenleri karşılayan dedektifimizin acil bir işinin çıkması üzerine hemen arabaya biner ve karakolun yolunu tutar.

O gece hava yağışlıdır. Karanlık ve kaygan zeminli yolda seyir halinde olan dedektifimiz bir adama çarpar. Panik halinde ne yapacağını bilemez haldedir. Adamı arabasının bagajına atar ve olay yerinden kaçarak uzaklaşır. Dedektifin bilmediği bir şey vardır. Bu ceset ona zor günlerinin başlangıcı olacaktır. Artık bu geceden sonra dedektifin hayatı içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.


12 yorum:

 1. Ayy bu akşam ne izlesem diyordum pıt pıt eşliğinde bunu mu izlesem acaba?? Aksiyon-gizem heyecanlı bir filme benziyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinliklee! İzlemeni tavsiye ediyorumm. :)

   Sil
  2. İzlediiim ,çok güzeldii!Bloga yazmaya başlayayım:))

   Sil
  3. Seninkini de okuyacağımm.😊 Beğenmene sevindim.🌸

   Sil
 2. Çoooookk guzel film izlemeyi dusunenler mutlaka izleyin😃

  YanıtlaSil

 

BİRPEMBESEVER