8 Temmuz 2019 Pazartesi

YILDIZLARIN ALTINDA


Yıldızları seyretmeyeli epey zaman olmuştu sevgili okur.
Bu gecenin bir kısmını sahilde dolanarak geçirdim. Akşamüstü yeni tanıştığımız bir arkadaşımızla sahilde yürüyüş yaptık. Sonrasında karanlığa boğulmuş denizin karşısına oturup gökteki yıldızların eşliğinde sohbet ettik.

Tatilimin son haftası. Günler ne kadar da çabuk geçiyor değil mi? Özellikle de söz konusu tatiller olunca daha da bir hızlı geçiyormuş gibi geliyor artık bana. Çalışma hayatını da pek özlediğim söylenemez. Bence tatil süreleri özellikle özel sektörde çalışan insanlar için yeniden düzenlenmeli ya da iyileştirmeler yapılabilmeli.

Yıldızları böylesine apaçık görmeyeli baya olmuştu. Göklere kadar yükselen apartmanların içerisinde yaşayınca birkaç yıldız görmeye ya da dolunayı seyretmeye hasret kalmışım. Serin rüzgar, denizden gelen dalga sesleri huzur vericiydi.
5 yorum:

 1. Doğadan kopmak, yaşamdan kopup suni soluma ile hayatta kalmaya benzemektedir. Sistemin başlı başına yeniden üretimi biz özel sektörü çalışanlar için güzel olabilir.

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel bir atmosferdir kim bilir :) Yıldızların yeri çok ayrı bende. Bana hep huzur verirler. Onları izlerken imkansız diye bir kelime olmadığını düşünürüm hep. Ve zaman.. Gerçekten hızlı geçiyor. Tatiller daha da hızlı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yıldızları saymak da çok güzel mesela. ^-^
   Ah evet, tatiller hep en çabuk bitenlerden. -,-

   Sil
 3. ay ben de çok severiim. bi de camdan bakıp konuşurum yıldızlarlaaa :)

  YanıtlaSil

 

BİRPEMBESEVER